Přejít na obsah

JanaStana

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

1 Neutral

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jsme ve stejné situaci. Zájezd zakoupen 31.10.2019 a zaplacena záloha se stornem 99,- Kč osoba. Odlet 11.8. na Zakynthos pro celkem 4 osoby a zrušení jsem žádala v předstihu více, než 120 dní do odletu.. Dostala jsem naprosto stejný mail jako Vy. Celková cena zájezdu cca 89 tis plus pojištění. Na základě mého požadavku na zrušení jsem požadovala výpočet stornopoplatku - napsali mi, že chtějí 79 tis !!!!!!!! Zvažuji trestní oznámení z důvodu porušení několika paragrafů občanského zákoníku, pokus o bezdůvodné obohacení, klamavou reklamu a vydírání. Píši to sem proto, aby co nejvíce lidí vědělo o jejich praktikách. A ať to dopadne jak chce, tak s touto CK již nikdy ...více. A zde důkaz: Dobrý den, navazuji na Vaši žádost o vyčíslení stornopoplatků k zájezdu č. 12247149 Výše skutečně vzniklých nákladů aktuálně činí 79 008 Kč. K uvedené částce je nutné přičíst cenu případného zakoupeného pojištění ( + 2 419 Kč ) a parkingu ve 100% výši Výše nákladů byla vypočtena v souladu s Podmínkami pro cestující, které každý zákazník odsouhlasil při podpisu smlouvy (přikládám odkaz). https://www.fischer.cz/CKFischerWeb/media/Images/Soubory-PDF/podminky_pro_cestujici/Podminky_L20.PDF Jak již bylo zmíněno v naší předchozí komunikaci, v aktuální chvíli doporučujeme zájezd nestornovat a vyčkat na kontakt z naší strany (více se dočtete v cestovatelském slibu v příloze). Děkuji Vám za pochopení a pevně věřím, že situaci zvládneme k Vaší spokojenosti bez toho, aniž byste byli nuceni hradit stornopoplatky.

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt Turistou.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa převážně v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • Bud@turistou.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...