Přejít na obsah
Veronika L.

Práce v Amsterdamu (zkušenosti)

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, s přítelkyní si budeme hledat práci v Amsterdamu. Obě mluvíme plynule anglicky, holandsky vůbec. Víte o nějakých firmách, kterým se vyvarovat, popř. které by jste naopak doporučili?:) (Prosím ne přes agenturu té mám plné zuby :D) děkuj i:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A jaky typ práce hledáte/kvalifikace máte? Pokud vím tam dost cizinců v aj pracuje pro Booking.com či uber (ne tak velká)-admin, IT, manažerské..

Booking má v Amsterdamu hrozně špatnou pověst 🙂 Mluvím z vlastní zkušenosti, radši se tomu vyvarovat.

Znám ale někoho kdo pracoval na německém helpdesku a ta slečna mi povídala, že se musela ptát i o povoleni dojit si na záchod. Náhodou jsem byl na pohovoru (předtím, než jsem mluvil s tou výše uvedenou slečnou 🙂 ) a musím říct, že takové jednání jsem snad nikde nezažil (případně dejte vědět a napíšu vám tu do soukromé zprávy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, prosím vás dělá někdo v Primarku ve Waalvijku? Chtěl bych jen vědět kolik hodin se tam dělá týdně? ( tedy 8 hodin denně? ) Pokud je to více denně tím lépe, chtěl jsem jen vědět zda tam jsou alespoň osmičky 5 dní v týdnu. Jedu přes OTTO tak se ptám. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt Turistou.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa převážně v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

• Bud@turistou.cz
    • Vytvořit...