Přejít na obsah
Veronika L.

Cestovní kanceláře a pandemie : Jak řešit storno zájezdu?

Doporučené příspěvky

Zdravím,
chápu, že všichni jste naštvaní na reakci cestovních kanceláři nebo dokonce na CA ( JE TO AGENTURA A NE CESTOVKA) ale prostě taková situace se stane jednou za strašně dlouhou dobu, tudíž to nikdo nečekal,že něco takového nastane a teď si všichni, že nejste sami kdo tady řeší storna, ale všimněte si, že takových lidí co řeší storna je několik tisíc.

Takže ne všechny jdou vyřídit hned a navíc když tady většina lidí to má přes CESTOVNÍ AGENTURU INVIA, která zprostředkovává zájezdy od jiných cestovních kanceláří tudíž čeká na vyjádření cestovek, jak oni vyčíslí storna. A všimněte si, že jsou teď cestovní kanceláře zavřené, takže a většina lidí je bud doma, nebo pracuje na home officu. Tím že tady je budete pomlouvat a nadávat Vám sice jako nikdo nebere, ale nic tím nevyřešíte. Na druhou stranu chápu, že tam někteří z Vás mají několik tisíc korun v těch zájezdech. Sama mám koupený zájezd a musím čekat co bude dál a rozhodně nebudu tady na nikoho ukazovat, že nikdo nekomunikuje a tak.

Představte si situaci, ve firmě je méně lidí protože, kvůli situaci, ty dané CK, nemůžou tolik lidí zaměstnávat. Tudíž na každého kdo tam zůstal připadá daleko více práce. Tudíž to chvíli trvá. Jo klidně si to dávejte do černých ovcí, do televize. JEN TADY VYJADŘUJI SVŮJ NÁZOR. Jako každý člen této skupiny. A polovina lidí třeba dělá za minimální mzdu a určitě si nehoupou nohama jak si někdo myslí. A že nekomunikují, protože když volá každý a řekne si to více lidí, že si tam do té cestovky zavolá, tak ty telefony jsou přetížené a když píšete je každým dnem zahlcujeme tisíci emaily. Na které musí reagovat.

Někteří mě tady za tento příspěvek nenávidět ale jen říkám svůj názor, a nevidím důvod proč by měli cestovky vracet peníze bez storno poplatků,když odstoupíme my třeba dejme tomu zájezd který je pořádaný až srpnu nebo v zářím, kde ještě není daný žádný zákaz vycestovat nebo dokonce není ani daná karanténa. Tudíž když to není ještě nařízené státem tak prostě ten zájezd stále platí, tudíž je realizovatelný. A navíc storno se vztahuje jen na ztrátu zaměstnání, zdravotních problémech což se musí doložit lékařem nebo při ztrátě zaměstnání. Na žádnou pandemii to neplatí.
Děkuji a přeji trpělivost všem

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt Turistou.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa převážně v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • Bud@turistou.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...