Přejít na obsah
Veronika L.

CK Brenna: Recenze storna zrušení zájezdu (naše zkušenost)

Doporučené příspěvky

A ted poraďte co bude nejlepší.....storno + pojištění dělá cca 16.500 Kč, tudíž varianta 1 nepřichází do úvahy.
Vážená paní S.,
mezi Vámi jako objednavatelem služeb na straně jedné a CK BRENNA, s. r. o. jako poskytovatelem služeb na straně druhé byla uzavřena Smlouva o zájezdu č. 71 798, jejímž předmětem plnění je letecký zájezd do Řecka na ostrov Thassos v termínu 12. 6. – 23. 6. 2020.

Dovolte nám sdělit, že je nám velmi líto nastalé situace. Jsme si plně vědomi aktuálních problémů spojených s výskytem nového typu koronaviru, kdy tyto s sebou přináší i obavy z cestování. Ujišťujeme Vás, že neustále sledujeme vývoj nařízení a opatření, která vydává Ministerstvo pro místní rozvoj a vláda ČR, jejichž pokyny se řídíme.
Do této chvíle MMR ČR nevydalo na letní sezónu 2020 žádná omezení týkající se cestování do zahraničí, tedy zájezdy nerušíme a předpokládáme, že se uskuteční. Vládou projednávaný zákon o možnosti zavedení poukázek se týká již zrušených zájezdů.

V tento okamžik se snažíme vyjít vstříc klientům, kteří se ze shora uvedených důvodů rozhodli na zájezd nenastoupit. Nabízíme jim následující možnosti řešení:
odstoupení od smlouvy s nejnižším možným stornopoplatkem stanoveným pro letecké zájezdy, a to ve výši skutečně vzniklých nákladů plus hodnota pojištění (pokud je součástí smlouvy o zájezdu)

změnu původního termínu zájezdu na termín pozdější – bez poplatku
vystavení poukazu na zájezd CK BRENNA - na základě vyjádření MMR ČR jsou cestovní kanceláře oprávněny vydat poukazy na odložené čerpání služeb v hodnotě uhrazené částky, kdy zákazník nepřichází o vložené prostředky, má jistotu čerpání služby v budoucím období a na jeho vklad se vztahuje zákonná ochrana pro případ úpadku cestovní kanceláře. Tyto poukazy mohou klienti využít na stejný zájezd realizovaný naší CK v pozdějších termínech roku 2020 nebo příští rok 2021. absolvování zájezdu dle podmínek uzavřené Smlouvy o zájezdu

Prosíme Vás o sdělení, pro kterou z výše uvedených variant 1 - 4 jste se rozhodli.
Děkujeme za Vaše brzké vyjádření a za Vaše pochopení.
S pozdravem a přáním pevného zdraví

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt Turistou.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa převážně v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • Bud@turistou.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...