Přejít na obsah
Alena

Štemberovi

Doporučené příspěvky

Invia.cz a CK Pantour mě také velmi zklamaly. Pro nezaplacení 3 splátky mi zájezd samovolně zrušily a požadují 50% storno poplatků i když jsem jasně psala, že voucher nepřijmu pro spadající kategorie rizikových. Invia si ještě troufale napsala, že mám doplatit stornopoplatek ve výši 7.073 Kč. Na zálohách jsem zaplatila již 21.507 Kč na zájezd na Krétu ve dnech 5-16.6.2020. Myslím si, že CK Pantour a Invia.cz se neoprávněně obohacují ve vyhlášeném nouzovém stavu Vládou ČR.  Jsou jak hyeny na lovu kteří se pasou na invalidních a starobních důchodcích.  Některé CK se takhle nechovají a jejich klienti mají již peníze zpět.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt Turistou.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa převážně v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • Bud@turistou.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...